V Malovaném Hrnečku věříme, že nastavením přehledných a jasných obchodních podmínek přispějeme ke spokojenému nákupu a ochraně zákazníka. 
Přečtěte si proto následující obchodní podmínky. Připravili jsme pro Vás to nejdůležitější, co byste měli vědět:

Uvedená cena za hrneček je vždy konečná a včetně DPH. Cena nezahrnuje dopravu. Hrnečky posíláme pečlivě zabaleny prostřednictvím České pošty. Náklady na přepravu jsou 89 Kč. Platit lze pouze bankovním převodem předem na účet č. 670100-2202022370/6210. U bankovního převodu je zapotřebí uvést jako variabilní symbol číslo objednávky. Prodávající není plátcem DPH. Objednáním a zaplacením za zboží s námi uzavíráte kupní smlouvu. Vzhledem k tomu, že objednávané zboží upravujeme na vaše přání a je proto jiným osobám neprodejné, nelze od kupní smlouvy odstoupit. Pokud by se ovšem na vašem hrnečku projevily vady v jakosti, pošleme vám nový hrneček na naše náklady.

Ručíme za to, že váš hrneček přijde v pořádku. Pokud tomu tak nebude a na hrnečku se objeví jakékoliv jakostní vady, včetně kvality potisku, máte právo hrneček reklamovat. Pokud jste s hrnečkem z jakéhokoliv důvodu nespokojení, napište nám e-mail na info@malovanyhrnecek.cz. V případě, že váš hrneček dorazil rozbitý, pošleme vám co nejdříve nový zcela ZDARMA. Pokud se na hrnečku objeví jiné jakostní vady, budeme ho pravděpodobně muset vidět, abychom mohli chybu napravit. Proto nám takový hrneček zašlete na adresu naší provozovny: Světlá 405, 793 31, Světlá Hora.
Dříve než se rozhodnete jít na poštu, zkuste nám napsat e-mail. Slibujeme, že se vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc.

Obchodní podmínky

Proč musím platit předem?

Hrneček připravujeme speciálně na zakázku a dáváme si na něm opravdu záležet. Bylo by nám velmi líto, kdyby hrneček na dobírku zůstal nevyzvednutý na poště a pak se nám vrátil zpět.

Co když se hrneček cestou rozbije?

Hrneček balíme velmi pečlivě tak, aby se nerozbil. Pokud by se to přece jen stalo, pošleme vám hrneček nový na naše náklady.

Můžu hrneček reklamovat?

Ano, můžete. Více informací naleznete v naší sekci Reklamace.

Může se hrneček mýt v myčce?

Ano, vzhledem k tomu, že používáme metodu přenosu obrázku pomocí sublimace, je obrázek nesmazatelně vtisknut do povrchu hrnečku. Bez obav jej můžete mýt v myčce či používat v mikrovlnné troubě, aniž by ztratil barvu.

Jaké by měl mít obrázek parametry?

Na hrnečcích se nejlépe vyjímají obrázky v poměru 7:3 (délka:výška). Tomu zhruba odpovídá obrázek namalovaný na formát A4 orientovaný na šířku, výška obrázku by měla zabírat o něco více než polovinu A4. Toto jsou samozřejmě ideální parametry, ale na hrnečky se hodí i obrázky jiných rozměrů.

Můžu si objednat více hrnečků?

Najednou si můžete objednat až 10 hrnečků. Pokud máte zájem o více hrnečků, napište nám e-mail na info@malovanyhrnecek.cz a určitě se společně domluvíme.